Markalar >> Veito

 

Öznur Kablo Sistemi

Veito

Veito Isıtıcı, bir çok işyeri eve uygun fiyatlarla satışı yapılan ve genel anlamda veito karbon ısıtıcının popülerliği, son dönemlerde hızla yükselmeye başlayan bir ısıtıcı şirketidir. veito aralarındaki farklar nelerdir?

Veito Isıtıcı, karbon infrared ısıtıcı olarak bilinen bir ısıtıcı üretim firmasıdır. Üretilen ürünler infrared ısıtıcılardan farklı olarak karbon flamente sahiptir. Karbon Flament özelliği sayesinde diğer infrared ısıtıcılardan hem daha uzun süre dayanıklı oluyor ve aynı zamanda tüketmiş olduğu elektrik enerjisini daha fazla ısı enerjisine çeviriyor. Veito ısıtıcı modelleri olarak; Veito uzaktan kumandalı karbon ısıtıcı modelleri vardır.

Uzaktan kumandalı veito ısıtıcı ayaklı kullanabilir veya rahatlıkla ulaşamayacağınız yüksek noktalara da monte edebilirsiniz. Kumandalı veito ısıtıcı modellerinde diğer ısıtıcılarda termostat özelliği bulunmamaktadır. Veito Isıtıcı karbon infrared ısıtıcı olma özelliğinden dolayı infrared ısıtıcı sargı sisteminden çok daha farklı bir sistemle flamenti yapılmıştır. Bu sargı sistemi sayesinde daha az enerjiyle daha fazla ısı yayılmasını sağlamaktadır. Veito Uzaktan Kumandalı Isıtıcı sayesinde duvara monte edilen infrared karbon ısıtıcınızı kolaylıkla yönetebilir ve şık bir görünüme sahip olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Veito kumandalı ısıtıcılar aynı zamanda ayaklı olarak da kullanılabilir şekilde üretilmiştir.

 

Veito ürün fiyatları ve bilgi için 0312 354 27 58 numaramızdan destek alabilirsiniz.