Markalar >> Siemens Şalt

 

Öznur Kablo Sistemi

SIEMENS ŞALT

 

Siemens AG (Berlin ve Münih) 165 yıldan uzun bir süredir teknolojik mükemmelliği, inovasyonu, kaliteyi, güvenilirliği ve uluslararası faaliyetleri simgeleyen global bir teknoloji devi.

 

Elektrifikasyon, otomasyon ve dijitalizasyon alanlarına odaklanan Siemens, 200'den fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Enerji verimliliği ve kaynak tasarrufu sağlayan teknolojilerin üretiminde dünyanın en büyük markalarından biri olan Siemens, denizüstü rüzgâr türbinlerinde birinci sırayı alırken, enerji üretimine yönelik kombine çevrim gaz türbinlerinde dünya liderlerinden biri olarak faaliyet gösteriyor. Siemens ayrıca, enerji iletimi çözümlerinde de önemli bir tedarikçi ve endüstriyel otomasyon, sürücüler, yazılım ve altyapı çözümlerinde de öncü bir şirket olarak konumlanıyor. Aynı zamanda, bilgisayarlı tomografi ve manyetik rezonans görüntüleme sistemleri gibi tıbbi görüntüleme cihazlarında da önemli tedarikçilerinden olan Siemens, laboratuvar diagnostiğinin yanı sıra klinik BT alanında da lider bir şirket.

 

Anahtarlı Otomatik Sigortalar, NH Bıçaklı Sigortalar, SITOR Hızlı Sigortalar, NEOZED ve MINIZED Sigortalar, DIAZED ve SILIZED Sigortalar, Hata Akımı Koruma Anahtarları (Kaçak Akım Koruma Röleleri), Alçak Gerilim Parafudrları, Silindirik Sigortalar ürünlerinin üretimini yapmaktadır.

 

Siemens Şalt ürün fiyatları ve bilgi için 0312 354 27 58 numaramızdan destek alabilirsiniz.