Markalar >> Philips Aydınlatma

 

Öznur Kablo Sistemi

PHILIPS AYDINLATMA

 

Philips Aydınlatma 120 yıldan daha uzun bir süredir yenilikçiliğin lideri olmuştur. Kamu alanlarında, profesyonel ortamlarda ve evde yüksek kaliteli ışık sağlayarak, ışığın dönüştürücü gücünü kullanıyor ve insanların daha konforlu ve üretken yaşamasına katkı sağlıyoruz. Eğlendiren, ilham veren, bilgilendiren, kentleri daha yaşanır kılan ve insanların günlük ihtiyaçlarını karşılayan ışığı kullanarak insanların daha mutlu ve güvenli hissetmesini sağlıyoruz.

 

Philips ışıklandırmayı bağlı aydınlatma yenilikleri kullanarak ev, perakende ortamları, ofisler, şehirler ve daha fazlası için aydınlatmanın ötesine taşımaktadır.

 

Philips, yüksek kaliteli ve enerji verimli LED'li aydınlatmanın geliştirilmesinde öncüdür. Aydınlatma işini insanları, mekanları ve cihazları birbirine bağlayan tamamen dijital bir dünyaya taşıyoruz. Tüm lambalarımızın, armatürlerimizin ve sistem cihazlarımızın dijital ve ağa bağlanmaya hazır olduğu günün yakın bir gelecekte gerçekleşeceğini düşünüyoruz. Patentli teknolojiler ve açık standartlardan oluşan bir kombinasyon kullanan aydınlatma yeniliklerimiz, müşterilerimize ve çevreye yarar sağlayacak biçimde sorunsuz bağlantı olanağı sunar.

 

Philips Aydınlatma ürün fiyatları ve bilgi için 0312 354 27 58 numaramızdan destek alabilirsiniz.