Markalar >> Erse

 

Öznur Kablo Sistemi

Erse

Erse Kablo, 1996 yılında kurularak, sektördeki deneyimini ve başarısını “kalite, hizmet ve sürdürülebilirlik” kavramlarıyla birleştirerek, kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren zayıf akım kablo üreticisidir.

Erse, merkez ofis ve modern üretim tesisleriyle İstanbul’da faaliyet göstermekte olup ürünleriyle, sunduğu kaliteli hizmetle, yarattığı güvenle tüm paydaşlarının memnuniyetini gözetmektedir. 25.000 m² alan üzerine kurulu, 20.000 m² kapalı alanı olan Silivri’deki tesislerinde, üretim ve lojistik faaliyetlerini modern ve kaliteli hizmet anlayışıyla gerçekleştirmektedir.

Erse ürün gamı içinde koaksiyel, kumanda, sinyal & kontrol, veri iletişim, lan kabloları, haberleşme, yangına dayanıklı kablolar, enstruman, silikon, marin ve her tip özel kablo yer almaktadır. Erse pazar gücünü markalarıyla da sağlamlaştırarak, yangına dayanıklı ürün gruplarında Ervital ve Ervital Firesafe, kumanda kabloları grubunda Erflex, lan kabloları grubunda Erline, silikon kabloları grubunda Simh Vital markalarıyla genişleyen bir vizyona sahiptir.

Erse, kurulduğu günden itibaren kalite standartlarına uygun, çevreye duyarlı çalışma anlayışı çerçevesinde, “Entegre Yönetim Sistemi” (ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001) oluşturarak bu sistemi belgelendirmiştir. Üretmiş olduğu ürünlerde ulusal ve uluslararası standartları esas alan Erse, “TSE, VDE, Gümrük Birliği ve Yangın Sertifikası (Rusya), SASO (Suudi Arabistan), ABS, RINA, BV, DNV, LR, RoHS ve CE (LVD, CPR) normlarında ürün belgelerine sahiptir.

 

Erse ürün fiyatları ve bilgi için 0312 354 27 58 numaramızdan destek alabilirsiniz.