Markalar >> Armağan Kablo

 

Öznur Kablo Sistemi

Armağan Kablo

 

Temelleri 2007 yılında atılan Armağan Kablo her geçen gün gelişen üretim kapasitesi ve Ar-Ge çalışmaları ile bugün İstanbul Esenyurt’ta bulunan 4.000 m2 kapalı alana sahip fabrikasında kablo üretimlerine devam etmektedir.

 

2017 yılı itibari ile Armağan Kablo Sanayi ve Ticaret A.Ş. ünvanı ile faaliyetlerini sürdüren şirketimizin Armağan Kablo, Pusas Kablo, Selçuk Armağan Kablo, CROSS ve KROSS Kablo olarak 5 adet patentli markası bulunmaktadır.

 

Zayıf akım kablolar alanında geniş ürün yelpazesine sahip Armağan Kablo A.Ş. ‘nin üretim ağında koaksiyel kablolar, cctv kablolar, sinyal kontrol kabloları, telefon kabloları, diafon kabloları, seslendirme kabloları, kordon kabloları, bilgi iletişim (CAT) kabloları ve yangın alarm kabloları yer almaktadır. TSEK standartlarına göre üretilen tüm ürünler yurtiçinde 81 ilin yanı sıra yurtdışında başta Irak, Suriye, Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan, Özbekistan, Bulgaristan, Yunanistan, Tunus, Kosova olmak üzere 20'den fazla ülkede tercih edilmektedir.

 

Armağan Kablo ürün fiyatları ve bilgi için 0312 354 27 58 numaramızdan destek alabilirsiniz.